Radmila Telváková
CHCI VEDET VIC
,,Citlivě a kompletně uchopuji změnu.
Pečuji o vztahy, zdroje a záměr.”

Zdravotní masér, praktik holistiky, trenér Voice dialogu; master NLP. Autorka a terapeutka.

Radmila Telváková
OD klientů
"Radmila vidí i cítí v okolním světě spoustu jevů a akcí, které jsou pro jiné skryté. Můžete diskutovat o tom, jestli tedy skutečně jsou, anebo zda je to dohad, pocit, doměnka. V jejím světě ale fungují a platí, proto setkání s ní je vždycky výletem do paralelního světa - ať už v něj věříte anebo ne. Setkání s jejím vnímání světa je obohacující a objevnou zkušeností."
,,Radmila je poznání. Je inovace, průvodce. A je svoboda. Radmila je neotřelá, precizní, s jasným záměrem a cílem. Radmila je bezpečí. Je pláč i smích. Je prostě život. Naslouchá, nasměruje, zastaví, poodhalí, poposune. To vše s láskou a úctou.
Práce s Radmilou je cesta, proces, znovuobjevení. Je to pochopení sebe sama a návrat k sobě."
"Napadala mě slova, která ji vystihují... autentická, laskavá, čistá, pravdivá ... ta slova mi ale nestačila, zdála se mi málo...
...a nakonec zbylo něco, co je podstatné - pocit, který vedle Radmily a s ní máte, jako přítel, kolega, klient. Vedle Radmily může být každý člověk naprosto sám sebou, ve všem, čistě, tiše, upřímně a cítí a vnímá celým svým srdcem.."

"Človek s hľbokým cítením odhodlaný slúžit v mene skutočných hodnot. Čistá a žiarivá bytosť, ktorá kultivuje pozitivného a zdravého ducha. Radmila je vášnivá odborníčka, je spoľahlivá, srdečná a spontánna. Moj kontakt s ňou je potěšením a vždy mimoriadně naplňujúci. Jeden z najvynimočnejších ľudí, akého som spoznal."
Michal Matejovič
Cestovatel a manažer vrcholových športovcov a umelcov, absolvent kalifornskej univerzity v Los Angeles
Nina
General affairs
Peter Horký
Režisér-dokumentarista, producent, publicista, a cestovatel
Ing. Jaroslava Východská Nováková Phd. MBA
Ředitelka topconsulting, lektor, terapeut
MÁ PRÁCE
Věnuji se tomu, co se děje uvnitř člověka.
Zviditelňuji a vysvětluji procesy mezi psyché a tělem, učím o organických principech a dějích. Podstatou úspěchu mé 20ti leté terapeutické praxe je spojení, dovednost cítit a komunikovat. S klientem, tělem i s různými částmi naší osobnosti a vědět, co podpořit.
Citlivě a komplexně uchopuji změnu.
Jdu za tím, co se už klube, co roste a věnuji laskavost tomu co umírá. Konfrontuji jakékoliv potlačení a násilí, zvu k přijetí bez kompromisu.
Jdu do hlopubky dějů v nás i mezi námi. Pečuji o vztahy a zdroje.
Učíš se se mnou hlouběji a hlouběji prožívat, chápat a milovat. Rozeznáváš své vědomí (rozhodování) a osobní sílu.
Každý kdo toto prožil, to umí předat.
Doslova to nemůže nedělat.
Nepracuji za klienty, spolupracujeme.
Podstatou úspěchu mé 20ti leté terapeutické praxe je dovednost cítit a komunikovat. S tělem, s konkrétním projevem nervového systému, a s různými částmi naší osobnosti, obsáhnou proces a vědět, co podpořit.

A to vše se se mnou můžeš učit.

PROZKOUMÁVAŠ A PŘEMÝŠLÍŠ?
Za co v něm nesu zodpovědnost? Co spojuje vztah? Jak se tvoří vztah? Už vím, že vztah nekončí, jen se proměňuje.
CO JE LÁSKA?
CO JE VZTAH?
KTO JSEM?
OTEVŘI KNIHU JÁ
Kým se cítím být a koho žiju? Jak konkrétně se stane, že neudělám to co chci a udělám co nechci?
Odpovedz si na tieto otázky v ukážke mojej Kniha JA.
Co je kreativita? Co je má životní síla? Co jsou mé zdroje? Jaký mám k sobě vztah? Jaký mám vztah s Existencí? Co po mě existence chce?
Co jsem se nenaučila? Na čem mi záleží a co odpoví mé srdce?


TOTO JE MOJE JÁ
Jak se můžeme potkat?
Describe the project and add a striking photo to draw visitors' attention. Add remarkable insights about the project and share its positive impact. Introduce your team and add key information about the company. Who do you work for? What inspires your creativity? What keeps you moving forward?
Describe the project and add a striking photo to draw visitors' attention. Add remarkable insights about the project and share its positive impact. Introduce your team and add key information about the company. Who do you work for? What inspires your creativity? What keeps you moving forward?
V knihách
V konzultacích a terapiích
PROČTI SI JE
KONTAKTUJ MNĚ
Víc mě i sebe poznáš:
AKTUÁLNÍ TÉMATA...
RADMILA TELVÁKOVÁ
ADRESA..
IČO
DIČ
Made on
Tilda